Book now

References

Rádi bychom Vám ještě jednou touto cestou poděkovali za Náš krásný svatební den, který se uskutečnil 25.9.2015 na Vašem hotelu. Již při dopoledním setkání v átriu vše působilo elegantně a připravené s vysokou mírou profesionality, kterou Váš milý a usměvavý personál udržoval po zbytek Naší akce. Pokrmy, jak ranní pohoštění, tak oběd i večerní raut byly připraveny s precizností a umem, se kterým jsme se ještě nesetkali, a stejně tak to oceňovali i Naši hosté. Váš hotel a personál Nám splnil svatební sen, mít svatbu v krásném prostředí s profesionálním přístupem. My a Naši svatební hosté budou na Váš hotel, obsluhu a jídlo hodně dlouho vzpomínat.

Novomanželé Martina a Jaroslav

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vstřícnost a profesionální přístup při zajištění naší akce. Velké dík, též patří kuchaři, který připravil výborné menu a celému kolektivu, který se o nás po celý večer ochotně staral.

Těším se na další spolupráci s Vámi.

 

S pozdravem a přáním pěkného adventu

Petra, Cevro institut

Zdraví Vas svatební agentura Honey Wedding a Roksolana 

chtěly bychom poděkovat za skvělou spoluprací, vynikající servis. 

a za projevenou důvěru a ceníme si spolupráce s Vámi. Myslím, že spolupráce byla oboustranně prospěšná.

Ing. Roksolana, Svatební a event koordinátor

Posílám poslední momentku a dovolte mi zároveň poděkovat za skvělou péči o všechny skupiny lékařů, které jsem měla tu čest doprovázet.

Děkuji nejen za Vaši osobní péči , ale i za péči celého týmu hotelu, recepčními počínaje a obsluhou konče.

Všichni lékaři byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak s bezchybným servisem, naprosto skvělou kuchyní a velmi přátelským a  profesionálním přístupem.

Všichni lékaři vám děkují a konstatovali, že se tu cítí jako u přátel díky Kooperativě i vám všem v Hotelu Gold.

Veliké díky i za mne, vážím si času, který jste s námi trávili nad rámec svých povinností.

Přeji krásné dny. Jiřina

Jiřina, Project manager

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali za příkladnou, profesionální péči, kterou nám při organizaci a oslavě naší svatby věnoval personál Hotelu Gold v Českém Krumlově. Náš svatební den, proběhnuvší v sobotu 13.6.2015, pro nás i naše blízké představoval jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Proto jsme si přáli, aby vše dopadlo na jedničku. Měli jsme na průběh příprav i oslavy samotné ty nejvyšší nároky. Celý kolektiv v čele s panem provozním Václavem Tomkou a slečnou Pavlínkou tyto nároky splnil a svým skvělým přístupem přispěl k tomu, že náš den D dopadl úžasně. Vše bylo bezvadně připraveno, krásně nazdobeno, jídlo bylo úžasné, personál vždy usměvavý, jakékoliv přání dopředu splněno. 

 

Při svých pracovních i volnočasových aktivitách jsme měli to štěstí navštívit pětihvězdičkové hotely i exkluzivní restaurace po celém světě. V žádném prostředí jsme se však necítili tak příjemně a lidsky, jako v náš svatební den v českokrumlovském Hotelu Gold.

 

Vážený pane Tomko, vážení zaměstnanci Hotelu Gold, svým perfektním přístupem jste nám, našim rodičům i našim příbuzným připravili nezapomenutelný zážitek. Velice Vám za to děkujeme. I díky Vám na náš vstup do manželství nikdy nezapomeneme a do Hotelu Gold se budeme vždy rádi vracet.

novomanželé Ivana a Aleš

Vážení,

 

Rádi bychom vám touto cestou znovu poděkovali za organizaci oslavy křtin našeho syna Adama dne 4.10.2014 ve vaší restauraci. My i naši hosté jsme byli velmi spokojeni s organizací, průběhem, občerstvením a ochotným přístupem personálu hotelu. 

 

Rádi vaše služby doporučíme dále.

 

S přátelským pozdravem a nashledanou

Pavel + Petra

Vážený pane Tomka,

 

rády bychom Vám s mojí sestrou Janou ještě jednou poděkovaly za úžasný,

nadstandardní, prostě exkluzivní servis. Jak jsem říkala, na festival jezdím

od roku 1998, ale od doby, kdy bydlíme u Vás, je pro nás synonymem Krumlova

hotel Gold a jeho personál. Byl jste skvělý!

 

Těšíme se příští rok zase na shledanou.

Alena

Vážená paní manažerko, vážený pane manažere,

 

dovolte mi, abych vyjádřil spokojenost s Vašimi službami v hotelu Gold v Českém Krumlově, s prvotřídní gastronomií a především s profesionálním personálem pod vedením pana Václava Tomky. Společně se svými kolegy a obchodními partnery jsme u Vás strávili v průběhu Mezinárodního hudebního festivalu dva příjemné večery. Díky za ně. Velmi rádi se k Vám (i soukromě) budeme vracet.

Ing. Denis, Ph.D. ředitel Agentury

Dobrý den,

před třemi týdny jsme ve Vašem hotelu strávili dvě noci - poukaz jsme dostali od syna jako dárek.

Byli jsme u Vás velmi spokojení, řekla bych až nadšení. Pobyt předčil naše očekávání. Krumlov nás okouzlil, byli jsme zde poprvé.  

Ale nadchl nás i samotný hotel -  poloha, útulnost pokoje, vzorná čistota (máte pečlivé pokojské), příjemná atmosféra celého zařízení, hezká restaurace s dobrým jídlem a v neposlední řadě milá slečna recepční. Cítili jsme se u Vás moc dobře.

Děkujeme a už se těšíme, že se k Vám na podzim vrátíme:-)

Hodně spokojených hostů a úspěšnou letní sezonu přejí

manželé Neufussovi z Rumburku

manželé Neufussovi z Rumburku

Dobrý večer,

 

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval celému personálu hotelu.

 

Strávili jsme u Vás s manželkou jednu noc a vše, co jsme si představovali před příjezdem předčilo naše očekávání. Kvalita pokoje byla vynikající, strava naprosto úchvatná ale hlavně bych chtěl vyzvednout chování a profesionalitu celého personálu hotelu.

 

V rámci své profese  jsem navštívil mnoho evropských  i mimoevropských zemí a strávil stovky noci v opravdu kvalitních hotelech ale vaši zaměstnanci se postarali o to abych Váš hotel zařadil v mém pomyslném žebříčku na stupně nejvyšší.

Budu se k Vám opravdu velmi rád vracet a doporučím Váš hotel v rámci okruhu své působnosti.

 

Na závěr bych ještě jednou vyslovil poděkování všem Vašim zaměstnancům

Luboš Vavřich